Masz przestrzeń w wyjątkowej lokalizacji lub niewykorzystany garaż - zarabiaj na tym!

Dołącz do tysięcy właścicieli miejsc parkingowych, pozwól się znaleźć kierowcom dzięki Park Space i zacznij zarabiać.
Masz pusty garaż, wolne miejsce parkingowe w ogrodzie, prowadzisz hotel lub restaurację, instytucję pożytku publicznego lub stowarzyszenie, a może właśnie parking i zostają Ci zawsze wolne miejsca. 

Korzyści ze współpracy

Wykorzystaj atuty swojej infrastruktury, pozwól jej zapracować na Ciebie bez angażowania dodatkowych środków i czasu. Zarejestruj się bezpłatnie, dodając swoje miejsce parkingowe i zarabiaj, pomagając kierowcom zaoszczędzić czas i nerwy.

Daj się zauważyć

Bądź widoczny dla wszystkich

Zwiększ dochody

Wykorzystaj potencjał Twojego miejsca

Wystarczy dostęp do internetu

Prostota obsługi i funkcjonalność

MIEJSCA POSTOJOWE I GARAŻE - POZWÓL IM ZARABIAĆ


Dodaj swoje miejsce. Zarejestruj się, zamieść opis i załaduj zdjęcie, podaj swoja cenę i dostępność. To tylko 2 minuty. Masz pytania, napisz do nas. 
Bądź na bieżąco. Poinformujemy Cię za każdym razem, gdy ktoś zarezerwuje Twoje miejsce. Wybierz formę kontaktu: e-mailem, przez portal, smsem.

Zarabiaj. Park Space zajmie się wszystkimi transakcjami w Twoim imieniu. Zaznacz tylko, w jaki sposób chcesz otrzymywać pieniądze, jak Ci jest wygodniej i czekaj na przelew.

HOTELE I RESTAURACJE - DYWERSYFIKACJA DOCHODÓW

Wiesz, że Twój hotel czy restauracja mają atrakcyjną lokalizację, ale masz świadomość, że nie zawsze wykorzystujesz w pełni jej potencjał. Może udaje się to w szczycie sezonu, ale poza nim, kiedy rozjadą się goście czy klienci? Dlaczego nie uczynić go stałym źródłem dochodów i to bez angażowania dodatkowych środków i czasu. Wystarczy, że dołączysz do Park Space. Masz pytania, skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz, kiedy chcesz wynająć swoje miejsce. Bez kolizji z Twoim kalendarzem, zawsze wtedy, kiedy masz pewność, że będzie ono wolne.

Jeśli masz pytania, uwagi, wątpliwości, skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, a w razie potrzeby służyć pomocą. 

Wszyscy klienci Park Space są uwierzytelnieni przez nasz system kontroli.

Zapoznaj swój personel z Park Space. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania dotyczące obsługi witryny.

PARKINGI SAMOCHODOWE - PEWNI KLIENCI

Daj się zauważyć. Za pośrednictwem naszej strony tysiące kierowców codziennie rezerwuje miejsca parkingowe. Miej pewność, że wszyscy szukający miejsc dowiedzą się o Twoim parkingu i będą mieć możliwość dokonania rezerwacji.

Zwiększ swoje dochody. Pozwól nam wypełnić Twój parking - niech pracuje dla Ciebie jeszcze efektywniej. Niech będzie zawsze pełny. Pomożemy Ci w tym.

Oszczędzaj czas i pieniądze. Pamiętaj, że udostępniasz miejsce już opłacone. Niczym nie musisz zaprzątać sobie głowy, do obsługi potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu.

Wynajmij swoje miejsce, jeśli uznasz, że nie koliduje z Twoją działalnością. To bardzo proste, ustalasz tylko w kalendarzu, kiedy ma być dostępne.

INSTYTUCJE POŻYTKU PUBLICZNEGO I STOWARZYSZENIA - DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU


Niewykorzystanie miejsca parkingowe w Twojej instytucji to potencjalny zarobek, który można wykorzystać w celu poprawy jej funkcjonowania. To okazja, która mogłaby codziennie przynosić pożytek innym i zysk Twojej instytucji. Szkoły, stowarzyszenia, niewielkie przedsiębiorstwa, instytucje wyznaniowe, - każdy podmiot dysponujący wolnym miejscem może dołączyć do Park Space. Każdy może wolne miejsce parkingowe zamienić na pieniądze.

Wynajmij swoje miejsce, jeśli uznasz, że nie koliduje z Twoją działalnością. To bardzo proste, ustalasz tylko w kalendarzu, kiedy ma być dostępne.